650.000 blije klanten
Word jij een van hen?

Gratis samples
Voor producten tot €5

80 jaar ervaring
Dit delen we graag!

+32 (0)33/75 41 30 Ma-Vr 08.00 - 17.00
Wij helpen je graag!

Mok met lepel

art. nr.  19810800Uitverkocht
Uitverkocht
Bedrukte Mok met lepel in de kleur Wit met jouw logo vanaf 3.73

Bekijk onze alternatieven

Bekijk alle Mokken
Bedrukte Mok met lepel in de kleur Wit met jouw logo vanaf 3.73

Mok met lepel

vanaf 2,25 per stuk
(0)
  • Vanaf  5  stuks
  • Bespaar tot  40% 
  • Materiaal:  keramiek porselein
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.65 10% korting

Full Colour Mug 350 ml mok

vanaf 1,76 1,58 per stuk
(27)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.19 10% korting
+

Kitty Mug 350 ml mok

vanaf 2,11 1,90 per stuk
(26)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.79 10% korting

Ponti 250 ml mok

vanaf 3,17 2,85 per stuk
(8)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs

Product Informatie

  • Alternatieven

    Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.6510% korting

    Full Colour Mug 350 ml mok

    vanaf 1,76 1,58 per stuk
    (27)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.1910% korting
    +

    Kitty Mug 350 ml mok

    vanaf 2,11 1,90 per stuk
    (26)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.7910% korting

    Ponti 250 ml mok

    vanaf 3,17 2,85 per stuk
    (8)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
  • Omschrijving

    De dag begint vaak met een warm drankje in een mok. Met een mok bedrukt met jouw logo blijf je de gebruiker de hele dag in beeld. De Mok met lepel is een variant die perfect aansluit bij ieders smaak. En is gemaakt van keramiek porselein. Keramiek is duurzaam omdat het gemaakt is van natuurlijke en overvloedige grondstoffen zoals klei en kaolin. Door de lange levensduur is er minder vaak vervanging nodig, wat afval vermindert. Bovendien kunnen oude keramische producten worden gemalen en hergebruikt als bouwmateriaal of vulmiddel. Welke mok je ook kiest, wij hebben meer dan 75 jaar ervaring en weten precies welk materiaal we het beste kunnen gebruiken.
  • Kenmerken

    Artikelnummer: 19810800
    Minimum aantal: 5 Stuk(s)
    Kleur: Wit
    Materiaal: keramiek porselein
    Lengte: 0 cm.
    Breedte: 9,50cm.
    Hoogte: 10 cm.
    Gewicht: 391 g.
    PMS-kleur WHITE
    Vaatwasser bestendig No
    Download artikel PDF
  • Opdruk informatie

    Opdrukpositie Maximale afmeting in mm Opdrukmethode Maximaal aantal kleuren
  • Voorraad

    De actuele voorraadinformatie van het product kan worden bekeken via onderstaande knop

    Bekijk de volledige voorraad

Informatie over cookies

IGO Promo maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om jou een persoonlijke winkelervaring te geven. De standaard cookies zorgen ervoor dat jij een goede ervaring hebt op onze website.

Jij kunt kiezen om persoonlijke cookies te accepteren of te weigeren. Door deze te accepteren kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag volgen en gepersonaliseerde content laten zien. Meer weten? Lees hier alles over ons cookiebeleid.
Ik ga akkoord