650.000 blije klanten
Word jij een van hen?

Gratis samples
Voor producten tot €5

80 jaar ervaring
Dit delen we graag!

+32 (0)33/75 41 30 Ma-Vr 08.00 - 17.00
Wij helpen je graag!

Keramische mok met witte rand 300 ml.

art. nr.  20513800Uitverkocht
Uitverkocht
Bedrukte Keramische mok met witte rand 300 ml. in de kleur zwart/wit met jouw logo vanaf 5.69

Bekijk onze alternatieven

Bekijk alle Mokken
Bedrukte Keramische mok met witte rand 300 ml. in de kleur Wit/Bruin met jouw logo vanaf 5.69

Keramische mok met witte rand 300 ml.

vanaf 3,14 per stuk
(0)
  • Vanaf  10  stuks
  • Bespaar tot  45% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.65 10% korting

Full Colour Mug 350 ml mok

vanaf 1,76 1,58 per stuk
(27)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.19 10% korting
+

Kitty Mug 350 ml mok

vanaf 2,11 1,90 per stuk
(26)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.79 10% korting

Ponti 250 ml mok

vanaf 3,17 2,85 per stuk
(8)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs

Product Informatie

  • Alternatieven

    Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.6510% korting

    Full Colour Mug 350 ml mok

    vanaf 1,76 1,58 per stuk
    (27)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.1910% korting
    +

    Kitty Mug 350 ml mok

    vanaf 2,11 1,90 per stuk
    (26)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.7910% korting

    Ponti 250 ml mok

    vanaf 3,17 2,85 per stuk
    (8)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
  • Omschrijving

    De dag begint vaak met een warm drankje in een mok. Met een mok bedrukt met jouw logo blijf je de gebruiker de hele dag in beeld. De  Keramische mok met witte rand is de perfecte mok voor jouw bedrijfs promotie. Deze mok heeft een inhoud van 300 ml. En deze variant is heel goed geïsoleerd. Maak indruk met deze mok van keramiek. Keramiek is duurzaam omdat het gemaakt is van natuurlijke en overvloedige grondstoffen zoals klei en kaolin. Door de lange levensduur is er minder vaak vervanging nodig, wat afval vermindert. Bovendien kunnen oude keramische producten worden gemalen en hergebruikt als bouwmateriaal of vulmiddel. Welke mok je ook kiest, wij hebben meer dan 75 jaar ervaring en weten precies welk materiaal we het beste kunnen gebruiken.
  • Kenmerken

    Artikelnummer: 20513800
    Minimum aantal: 10 Stuk(s)
    Kleur: zwart/wit
    Materiaal: keramiek
    Inhoud: 300ml
    Lengte: 7,50cm.
    Breedte: 6,50cm.
    Hoogte: 10 cm.
    Diameter: 7,50cm.
    Gewicht: 309 g.
    PMS-kleur Black
    Vaatwasser bestendig No
    Download artikel PDF
  • Opdruk informatie

    Opdrukpositie Maximale afmeting in mm Opdrukmethode Maximaal aantal kleuren
    Opdrukpositie artikel Maximale afmeting in mm 130 x 50 Opdrukmethode zeefdruk Maximaal aantal kleuren -
    Opdrukpositie artikel achterzijde Maximale afmeting in mm 25 x 65 Opdrukmethode lasergravure Maximaal aantal kleuren 0
    Opdrukpositie artikel achterzijde Maximale afmeting in mm 20 x 50 Opdrukmethode tampondruk Maximaal aantal kleuren 5
    Opdrukpositie artikel voorzijde Maximale afmeting in mm 25 x 65 Opdrukmethode lasergravure Maximaal aantal kleuren 0
    Opdrukpositie artikel voorzijde Maximale afmeting in mm 20 x 50 Opdrukmethode tampondruk Maximaal aantal kleuren 5
  • Voorraad

    De actuele voorraadinformatie van het product kan worden bekeken via onderstaande knop

    Bekijk de volledige voorraad

Informatie over cookies

IGO Promo maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om jou een persoonlijke winkelervaring te geven. De standaard cookies zorgen ervoor dat jij een goede ervaring hebt op onze website.

Jij kunt kiezen om persoonlijke cookies te accepteren of te weigeren. Door deze te accepteren kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag volgen en gepersonaliseerde content laten zien. Meer weten? Lees hier alles over ons cookiebeleid.
Ik ga akkoord