650.000 blije klanten
Word jij een van hen?

Gratis samples
Voor producten tot €5

80 jaar ervaring
Dit delen we graag!

+32 (0)33/75 41 30 Ma-Vr 08.00 - 17.00
Wij helpen je graag!

Lilio 310 ml keramische mok

art. nr.  21705003Uitverkocht
Uitverkocht
Bedrukte Lilio 310 ml keramische mok in de kleur Grijs met jouw logo vanaf 5.33

Bekijk onze alternatieven

Bekijk alle Mokken
Bedrukte Lilio 310 ml keramische mok in de kleur Zwart met jouw logo vanaf 2.59

Lilio 310 ml keramische mok

vanaf 1,65 per stuk
(0)
  • Vanaf  10  stuks
  • Bespaar tot  37% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.65 10% korting

Full Colour Mug 350 ml mok

vanaf 1,76 1,58 per stuk
(27)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.19 10% korting
+

Kitty Mug 350 ml mok

vanaf 2,11 1,90 per stuk
(26)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 4.79 10% korting

Ponti 250 ml mok

vanaf 3,17 2,85 per stuk
(8)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs

Product Informatie

  • Alternatieven

    Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.6510% korting

    Full Colour Mug 350 ml mok

    vanaf 1,76 1,58 per stuk
    (27)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.1910% korting
    +

    Kitty Mug 350 ml mok

    vanaf 2,11 1,90 per stuk
    (26)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 4.7910% korting

    Ponti 250 ml mok

    vanaf 3,17 2,85 per stuk
    (8)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
  • Omschrijving

    Deze keramische mok is de perfecte manier om de dag te beginnen met een lekker kopje koffie of thee. Met een matte afwerking aan de buitenkant en een glanzend wit accent aan de binnenkant. Inhoud: 310 ml.
  • Kenmerken

    Artikelnummer: 21705003
    Minimum aantal: 10 Stuk(s)
    Kleur: Grijs
    Materiaal: keramiek
    Inhoud: 310ml
    Lengte: 8,10cm.
    Breedte: 10,70cm.
    Hoogte: 10 cm.
    Diameter: 8,10cm.
    Gewicht: 275 g.
    PMS-kleur 9C
    Vaatwasser bestendig No
    Download artikel PDF
  • Opdruk informatie

    Opdrukpositie Maximale afmeting in mm Opdrukmethode Maximaal aantal kleuren
  • Voorraad

    De actuele voorraadinformatie van het product kan worden bekeken via onderstaande knop

    Bekijk de volledige voorraad

Informatie over cookies

IGO Promo maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om jou een persoonlijke winkelervaring te geven. De standaard cookies zorgen ervoor dat jij een goede ervaring hebt op onze website.

Jij kunt kiezen om persoonlijke cookies te accepteren of te weigeren. Door deze te accepteren kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag volgen en gepersonaliseerde content laten zien. Meer weten? Lees hier alles over ons cookiebeleid.
Ik ga akkoord