650.000 blije klanten
Word jij een van hen?

Gratis samples
Voor producten tot €5

80 jaar ervaring
Dit delen we graag!

+32 (0)33/75 41 30 Ma-Vr 08.00 - 17.00
Wij helpen je graag!

Mok subli Melbourne gekleurde rand & handvat 300ml

art. nr.  22030301Uitverkocht
Uitverkocht
Bedrukte Mok subli Melbourne gekleurde rand & handvat 300ml in de kleur wit/donkerblauw met jouw logo vanaf 5.37

Bekijk onze alternatieven

Bekijk alle Mokken
Bedrukte Mok subli Melbourne gekleurde rand & handvat 300ml in de kleur Wit/Rood met jouw logo vanaf 5.37

Mok subli Melbourne gekleurde rand & handvat 300ml

vanaf 2,44 per stuk
(0)
  • Vanaf  10  stuks
  • Bespaar tot  55% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.65 10% korting

Full Colour Mug 350 ml mok

vanaf 1,76 1,58 per stuk
(27)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.19 10% korting
+

Kitty Mug 350 ml mok

vanaf 2,11 1,90 per stuk
(26)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs
Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.79 10% korting

Ponti 250 ml mok

vanaf 3,17 2,85 per stuk
(8)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bereken prijs

Product Informatie

  • Alternatieven

    Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.6510% korting

    Full Colour Mug 350 ml mok

    vanaf 1,76 1,58 per stuk
    (27)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.1910% korting
    +

    Kitty Mug 350 ml mok

    vanaf 2,11 1,90 per stuk
    (26)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
    Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.7910% korting

    Ponti 250 ml mok

    vanaf 3,17 2,85 per stuk
    (8)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  34% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bereken prijs
  • Omschrijving

    Onze populaire Melbourne-mok met gekleurde rand en handvat. Deze mok is speciaal ontworpen voor sublimatie en biedt het perfecte canvas voor gepersonaliseerde ontwerpen die de kleuraccenten aanvullen.
  • Kenmerken

    Artikelnummer: 22030301
    Minimum aantal: 10 Stuk(s)
    Kleur: wit/donkerblauw
    Materiaal: keramiek
    Inhoud: 300ml
    Lengte: 0 cm.
    Breedte: 0 cm.
    Hoogte: 10 cm.
    Diameter: 90 cm.
    Gewicht: 320 g.
    Vaatwasser bestendig Yes
    Download artikel PDF
  • Opdruk informatie

    Opdrukpositie Maximale afmeting in mm Opdrukmethode Maximaal aantal kleuren
    Opdrukpositie rondom Maximale afmeting in mm 190 x 100 Opdrukmethode sublimatie Maximaal aantal kleuren 99
  • Voorraad

    De actuele voorraadinformatie van het product kan worden bekeken via onderstaande knop

    Bekijk de volledige voorraad

Informatie over cookies

IGO Promo maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om jou een persoonlijke winkelervaring te geven. De standaard cookies zorgen ervoor dat jij een goede ervaring hebt op onze website.

Jij kunt kiezen om persoonlijke cookies te accepteren of te weigeren. Door deze te accepteren kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag volgen en gepersonaliseerde content laten zien. Meer weten? Lees hier alles over ons cookiebeleid.
Ik ga akkoord